Let's talk - Mluvme o autismu

Úvod  >   Let's talk - Mluvme o autismu

Diskusní a informační fórum AutTalk

Diskusní a informační fórum AutTalk je burza informací vztahujících se k autismu, o podpoře pro pečující rodiče, kontaktů na odborná pracoviště i volnočasové aktivity, alternativní přístupy atd. atd.

Obsah tvoříte vy - komunita rodičů, kteří mají doma možná autistu, rodičů, kteří mají doma určitě autistu, rodičů, kteří pořádají akce pro další rodiče, lidí, kteří mají z různých důvodů blízko k autismu nebo autistům, zástupců organizací poskytujících nejrůznější terapie a služby pro malé i velké autisty, dobrovolníků současných i budoucích …

Na fóru nenajdete „svatý grál pravdy“, zaručené odpovědi na otázky, ani zaručený návod, jak postupovat právě ve vašem případě. Najdete tu kontakty, které někdo vyzkoušel a sdílí, informace, které někomu z vás pomohly anebo přišly zajímavé. Dozvíte se třeba, že tu zatím nejsou informace z vašeho regionu anebo už tu jsou, a vy najdete nové spřízněné duše.

Fórum nabízí bezpečný prostor, který je přístupný jen registrovaným uživatelům, a ve kterém se k sobě uživatelé vztahují s vzájemnou úctou a respektem.

Pojďte do toho s námi! Zaregistrujte se nebo se přihlaste a staňte se součástí komunity a mluvte s námi o autismu.

Příběhy

Jaké to bylo a je u nás doma

Sdílíme konkrétní příběhy konkrétních rodin. Věříme, že pro ty z vás, kteří s autistou žijí, to budou něčím důvěrně známé příběhy, které přinesou pocit sounáležitosti a pochopení, a těm z vás, kteří vlastní zkušenost nemají, pomohou vytvořit si o takové zkušenosti nějakou představu.

A všem vám bude určitě úplně jasné, proč se NF AutTalk na podporu pečujících rodičů zaměřuje (srdce).

Děkujeme všem rodinám za důvěru a sdílení. Pokud chcete přidat svůj příběh, ozvěte se nám.

Zveřejněné příběhy rodin vyjadřují subjektivní pohled na problematiku autismu, resp. poruchu autistického spektra, přičemž nemusí zcela korespondovat s přesvědčeními a názory nadačního fondu.

Zakladatelé fondu

Zakladatele

Nadační fond AutTalk

Vlastní příběh, tak jednoduchý a obyčejný důvod nás přiměl k tomu, abychom založili nadační fond. Naším symbolem je modré srdce, protože téma je pro nás jednoduše srdeční záležitost. Modrá barva je symbolem autismu, a proto je i naše srdce modré. Nadační fond AutTalk vznikl s láskou, vírou ve spolupráci a s odhodláním zlepšovat možnosti dětí s PAS a jejich rodin.

Náš tým jste vy! Vy všichni, kteří stejně jako my máte osobní zkušenost s poruchou autistického spektra. Vy všichni, kteří máte pocit, že chcete sdílet své zkušenosti a přispívat k tomu, aby se věci hýbaly správným směrem. Ozvěte se nám!

Více Informací

Kontakt


Nadační fond AutTalk
Kateřiny Sokolové
Korunní 2569/108
101 00, Praha 10 Vinohrady
IČ: 044 15 957
Tel.: +420 606 587 093
Mail: info@auttalk.cz

BU: 333124124 / 2010