Jak pomáháme

Setkávání rodičů

Někdy může pomoci jen to, že někdo chápe vaší situaci, protože se příliš neliší od té jeho. Připravujeme pro vás pravidelná setkávání podpůrných rodičovských skupin i neformální setkání s přednáškami a diskuzemi.

Rodičovská setkání

Nejméně dvakrát za rok se snažíme uspořádat setkání rodičů se zajímavým programem. Způsob přihlášení je vždy uveden v pozvánce na setkání.

Podpůrné rodičovské skupiny

Setkání jsou určena pro maminky a tatínky, účast obou rodičů (pokud je to jen trochu možné) vřele doporučujeme. Setkávání podpůrné rodičovské skupiny, které vede zkušená terapeutka, začínají vždy v říjnu a v uzavřené skupině probíhají až do května následujícího roku každou druhou sobotu v měsíci od 10 do 13 hodin.

V případě nutnosti zajistíme hlídání v místě setkání. Účast ve skupině a případné související hlídání dětí jsou při splnění určitých jednoduchých podmínek díky podpoře NF AVAST zdarma. Chcete vědět víc? Kontaktujte nás na info@auttalk.cz.

Zakladatelé fondu

Zakladatele

Nadační fond AutTalk

Vlastní příběh, tak jednoduchý a obyčejný důvod nás přiměl k tomu, abychom založili nadační fond. Naším symbolem je modré srdce, protože téma je pro nás jednoduše srdeční záležitost. Modrá barva je symbolem autismu, a proto je i naše srdce modré. Nadační fond AutTalk vznikl s láskou, vírou ve spolupráci a s odhodláním zlepšovat možnosti dětí s PAS a jejich rodin.

Náš tým jste vy! Vy všichni, kteří stejně jako my máte osobní zkušenost s poruchou autistického spektra. Vy všichni, kteří máte pocit, že chcete sdílet své zkušenosti a přispívat k tomu, aby se věci hýbaly správným směrem. Ozvěte se nám!

Více informací

Kontakt


Nadační fond AutTalk
Korunní 2569/108
101 00, Praha 10 Vinohrady
IČ: 044 15 957
Tel.: +420 603 711 170
Mail: info@auttalk.cz

BU: 333124124 / 2010