Hledám pomoc - Individuální

Individuální pomoc

Gabriela Böhmová

Gabriela Böhmová

Osobní podpora pečujících rodičů

Než jsem měla vlastní děti, pracovala jsem v organizacích pomáhajících dětem nebo dospělým, kteří je vychovávají. Těšila jsem se na vlastní děti a, jako každý rodič, chtěla jsem být dobrou maminkou. Není jednoduché být dítětem, které je jiné. Dítětem, které se (přes veškerou snahu vlastní i rodičů) vyvíjí a chová jinak, než je obvyklé a očekávané. A není jednoduché být jim dobrým rodičem, přestože jsou pro děti svou jinakostí velikým obohacením. Díky synovi mnohé z těchto radosti i starosti znám. Snažím se poznat více a svou zkušeností i odborností podpořit rodiče, kteří se snaží poznat, přijmout, připravit na život a třeba i bránit před celým světem své „jiné“ děti a někdy i sebe sama.

  • Chová se vaše dítě jinak než ostatní děti?
  • Trpíte reakcemi okolí?
  • Máte pocit, že na vině jste vy?
  • Anebo celý svět?
  • Podezření na autismus?
  • Čekáte na diagnózu svého dítěte nebo váháte, jestli o ní požádat?

Gábina vystudovala sociální práci a absolvovala pětiletý sebezkušenostní výcvik ve skupinové psychoterapii SUR. O její profesní kariéře a aktivitách se dozvíte více na jejím webu.

Gábinu můžete kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo osobně v rámci rodičovských skupin. Za určitých podmínek můžou být poplatky za tyto konzultace hrazeny našim fondem.

Kontakt


Nadační fond AutTalk
Korunní 2569/108
101 00, Praha 10 Vinohrady
IČ: 044 15 957
Tel.: +420 603 711 170
Mail: info@auttalk.cz

BU: 333124124 / 2010