Hledám pomoc - Finanční podpora

Úvod  >   Hledám pomoc  >   Hledám pomoc - Finanční podpora

Žádost o finanční podporu AutTalk

!! Vzhledem k mimořádné situaci kolem epidemie COVID 19 přispívá fond ve výjimečných případech také na řešení obtížných životních situací souvisejících se zajištěním základních jistot (bydlení, strava, doprava apod.). Každý případ bude posuzován individuálně a příspěvek přidělován dle možností fondu a rozhodnutí členů správní rady.

KDO MŮŽE ŽÁDAT?

Fyzická osoba, která pečuje o dítě s PAS.

O KOLIK PENĚZ MŮŽETE ŽÁDAT?

Jednomu žadateli k jedné uzávěrce můžeme poskytnout maximálně 5 000 korun.

NA CO MŮŽETE ŽÁDAT?

Na cokoliv, co vám ulehčí každodenní péči o vaše dítě s PAS.

KDO O VAŠÍ ŽÁDOSTI ROZHODUJE?

Správní rada NF AutTalk (Kateřina Sokolová, Jan Sokol, Josef Šindelář)

JAK ROZHODUJEME?

Pročteme vaši žádost, společně se o ní pobavíme, každý za sebe vybereme ty projekty, které chceme podpořit a pak diskutujeme, dokud se neshodneme. Někdy se nebudeme moci rozhodnout a tak vás požádáme o doplnění informací, nebo se s vámi setkáme. A protože nemůžeme podpořit všechny, může se stát, že vaši žádost zrovna nevybereme. V takovém případě, můžete podat žádost znovu. Hned anebo později.

KDY ROZHODUJEME?

Žádosti, které podpoříme, vybíráme pětkrát do roka. Kdy konkrétně? Vždy v druhé polovině měsíce února, dubna, června a září a v první polovině prosince (abychom vám udělali hezčí Vánoce). Vaše žádosti můžete posílat průběžně, zařadíme je vždy do nejbližšího kola. Vaši žádost můžete ve vašm účtu na auttalk.cz upravit aý do té doby, než o ni začne správní rada jednat, pak už ji změnit nelze.

Ať už vaši žádost podpoříme či nikoliv, ozveme se vám, jakmile bude jasné rozhodnutí.

JAK MŮŽETE ŽÁDAT?

Abychom mohli vaši žádost posoudit, potřebujeme znát i aktuální stav osoby s PAS (skóre ATEC).
Skóre získáte vyplníte-li dotazník (ATEC) k posouzení aktuálního stavu dítěte .

Až budete mít skóre ATEC, je nutno se pro vyplnění žádosti přihlásit.
Nejste-li u nás ještě registrováni, nejprve se zaregistrujte. Tím si založíte účet a můžete podat žádost o finanční příspěvek anebo sdílet informace na informačním a diskuzním fóru AutTalk. Registrace vám zabere pár minut a je samozřejmě zdarma.

Zakladatelé fondu

Zakladatele

Nadační fond AutTalk

Vlastní příběh, tak jednoduchý a obyčejný důvod nás přiměl k tomu, abychom založili nadační fond. Naším symbolem je modré srdce, protože téma je pro nás jednoduše srdeční záležitost. Modrá barva je symbolem autismu, a proto je i naše srdce modré. Nadační fond AutTalk vznikl s láskou, vírou ve spolupráci a s odhodláním zlepšovat možnosti dětí s PAS a jejich rodin.

Náš tým jste vy! Vy všichni, kteří stejně jako my máte osobní zkušenost s poruchou autistického spektra. Vy všichni, kteří máte pocit, že chcete sdílet své zkušenosti a přispívat k tomu, aby se věci hýbaly správným směrem. Ozvěte se nám!

Více Informací

Kontakt


Nadační fond AutTalk
Kateřiny Sokolové
Korunní 2569/108
101 00, Praha 10 Vinohrady
IČ: 044 15 957
Tel.: +420 606 587 093
Mail: info@auttalk.cz

BU: 333124124 / 2010